Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 alatt, hogy van,...

Windows7 alatt, hogy van, hogy az MS Word, a sablonokat a C:\Users\Géza\App Data\Roaming\Microsoft Word\Templates mappából tölti be, de a Géza mappából, már az App Data sem láttszik, beírom az elérési utat, az üzenet: "az App Data mappa nem létezik"?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni, hogy miként tudom betölteni MS Word 2013-ba a sablonokat, úgy, hogy az Alt+Ctrl+Shift+s

billentyűkombinációval, azok a valódi neveikkel láttszódjanak is a listában?

Köszönöm!

Továbbá nem értem, hogy hogy van az, hogy a Program Files-ben lévő Offiece Templates mappába az Office Word nem tud menteni, mert nincs rendszergazdai jogosultság, de ha kilépek a Word-ből, akkor, már egy gombnyomással elintéződik a "probléma" és oda tudok másolni bármit...

Pedig semmi rendszergazda nincs beállítva, egy felhasználó van, aki rendszergazda is egyben.

Érthetetlen, hogy az Office miért nem rendszergazdai módban fut...


Egyébként biztos én vagyok a tudatlan, Linuxot használok, már régen, ott minden tiszta, rendszerint, ha valamit nem tudok ott, akkor utánakeresek és mivel ember alkotta, így megvan az emberi válasz is mindenre! Még a fentinél 10* összetettebb és bonyolultabb problémákra is!

Sajnos rá vagyok kényszerítve a Windows-ra, mert sok piacvezető óriáscég ezt használja kizárólag.



2014. dec. 8. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem látszik, mert rejtett mappa, és azért mondja begépelésre, hogy nem létezik, mert nem "app data", hanem "appdata", azaz amit beírsz, tényleg nem létezik.
2014. dec. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közben, már utánaolvastam.:

[link]

2014. dec. 8. 02:58
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezek a linkek, még jók.:


[link]


[link]

2014. dec. 8. 03:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!