Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van lelassulva?

Miért van lelassulva?

Figyelt kérdés

Vannak a win7-en a minialkalmazások (időjárás, óra stb.).

Nos mikor rákattolok a minialkalmazások menüpontra, akkor alig akarja behozni, perceket kell várni rá. A minialkalmazásokat nem bírom eligazítani, mert mikor elakarom húzni, percekig kell húzogatnom, mire megmozdul és, akkor is nagyot ugrik.

Régen jó volt, tudtam normális. Vírus nincs a gépen. A gép se lassú, egy szempillantás alatt behoz mindent, és ezt is behozta régen. Mi lehet a baja?



2014. dec. 9. 17:43
 1/2 anonim válasza:
A minialkalmazással van baj. Talán nagy a proci terhelésed, vagy a RAM terhelésed.
2014. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A procival nincs semmi baj, általában nem szokott több program behozva egynél.

De már sikerült megoldanom. Leállítottam az összes minialkalmazást és letöröltem a régi vírusirtót, mert az is elkezdett furán viselkedni. Utána letöltöttem egy másikat, és az legalább 50 vírust talált. Nem vicc, én is rácsodálkoztam.

De miután azokat letörölte működött normálisan minden. Lehet csak az volt a ludas.

2014. dec. 22. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!