Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez így kivitelezhető? Működni...

Ez így kivitelezhető? Működni fog?

Figyelt kérdés

A párom nagyon szereti a II. világháborús játékokat, és valami ilyesmit szeretnék neki a PS-hez.

Ha letöltök egy ilyen játékot egy torrentoldalról, és kiírom CDre vagy DVDre (nem tudom melyikre kell, egyátalán nem értek hozzá), az működni fog?

Tudja azt a PS-en használni vagy csak számítógépen?


2014. dec. 9. 18:34
 1/5 Tengor ***** válasza:
52%

Attól függ, hogy flashelve van-e a PS-e.

Mondjuk lopott játékot adni ajándékba, az olyan... ...gáz. Miért nem csinálsz neki valamit a két kezeddel? Hidd el, ezerszer többet ér!

2014. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fog mukodni, csak ha a playstation chippelve van. A masolt jatekok nem indulnak el. Szamitogepen abszolute hasznalhatatlan a PlayStation jatek (es viszont), a reszletek elhagyasaval maradjunk annyiban, hogy 'mas nyelvet beszel' a ket gep.
2014. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert tudom, hogy ennek örülne. És a borítót én rajzolnám hozzá. Lopott vagy nem lopott, én ismerem, én tudom, hogy minek örülne. Köszi a választ.

Honnan tudhatom meg, hogy flashelve van-e?

2014. dec. 9. 18:42
 4/5 Tengor ***** válasza:

Onnan, hogy van-e neki másik lopott játéka v. sincs.

Egyébként milyen PS? PS4? Egyáltalán ráfér DVD-re a játék?

2014. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Régi PS, biztos, hogy nem 3 vagy 4, mert épp azon gondolkozik, hogy olyat vesz majd.

Eddig azt hiszem még csak eredetit láttam nála, és nem tudom, hogy ráfér-e, mert ez még csak egy ötlet, nem bonyolódtam bele ennyire. Gondoltam megkérdezek pár okosabbat :)

2014. dec. 9. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!