Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok játékokat erre a...

Mondanátok játékokat erre a konfigra?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kaetgóriába soroltam a kérdést.


CPU: AMD Athlon 64×2 Dual Core Processor 5600+ (2CPUS) 2.8GHZ

Ram: 2 GB DDR2

VGA: Nvidia Geforce 7600 GS 256 MBű


Oprendszer Windows Vista Buisness 64 bites. Nem kérek a "minek 64 bites oprendszer 2 gb ramra" kommenteket és társait. Akármilyen játékokat mondhattok de az autóversenyzőseket hanyagoljuk.


2014. dec. 10. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

De amúgy kajak, miért?


COD-ból első pár elfut, Left4Dead, CS:GO szerintem lowon, Stronghold1,2...

Ha adnál meg kategóriát, könnyebb lenne.

2014. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát akcióbol érdekel a leginkább

a left 4 dead 2 nem menne?

egyetlen zombis játék amit ki akarok próbálni :D

2014. dec. 10. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
www.game-debate.com <- ide írd be a játékot, majd a gépedet is. Szerintem am menne, csak a kettest mindig lefelejtem.
2014. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

amúgy a válaszom pedig az hogy a tévhit hogy a 64 bites oprendszer csak annak jó akinek 4 gb ramja van egy baromság

multkor stopperral szándékosan lemértem egy frissen telepített 32 és 64 bites windows 7-et a 32 bites 1 perc 15 másodperc alatt sikerült bebootoljon a 64 bites pedig 49 másodperc és a böngészőknél is észreveszem mert amíg a 32 bites a hetedik böngésző oldalnál jobbik esetben lefagy rosszabik esetnben kékhalál addig ez ha be is fagy de a 20-at viszi

2014. dec. 10. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!