Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan Wordben a vízjelet...

Hogyan Wordben a vízjelet kihagyni egy idő után a lap tetejéről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Wordben szeretnék dokumentumot szerkeszteni, van hozzá néhány sablon oldalam, amiket beraktam, viszont az utolsó néhány oldal tetején van ilyen vízjel. Azonban az ezen oldalakat követő lapokon ezekre már nincs szükségem.

Nos, ha oldaltörést rakok be, akkor ott marad a vízjel, ha szakasztörést, akkor a következő oldalról ugyan eltűnik, de az azt követő oldalakon megint megjelenik :D

Hogyan lehetne megszabadulni tőlük a dokumentum ezen szakaszát követően??? :D

A válaszotokat előre is köszönöm!



2014. dec. 10. 18:03
 1/5 A kérdező kommentje:
(a vízjel a sablonok élőfej részében találhatóak, bár ez gondolom egyértelmű :)
2014. dec. 10. 18:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit trükkös.

Be kell szúrni egy szakasztörést, ami egy kicsit problémás, csinálni kell ctrl+enterrel egy oldaltörést, valamit beírni, aztán azt kijelölni, és a lap elrendezése, margó, egyéni margók, és csak a kijelölt szövegre át kell váltani a hatókört, és oké. Na, ha az megvan, akkor már csak ki kell jelölni az új fejlécet, és a fejléc-szerkesztőből kiszedni a "csatolás az előzőhöz"-t, és onnan már hipp-hopp szerkeszthető is. Egyszerű, mint egy pofon, nem? :D

2014. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Huh, köszönöm szépen, így sikerült :D

Hát, én próbálkoztam mindennel itt, szakasztörés meg oldaltörés összes kombinációjával, de erre nem gondoltam volna :D

2014. dec. 10. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam kideríteni, hogy ebben az új csodában hogy lehet csak szakasztörést berakni amúgy. Neked sikerült enélkül a módszer nélkül?
2014. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem sikerült rájönnöm, bár egészen véletlenül találtam meg :D

Felül a "Lap elrendezése" fülön, a második, "Oldalbeállítás" nevű hasábban van egy olyan, hogy töréspontok, itt a "Következő oldal"-t kiválasztva berak egy szakasztörést és az új szakaszt a következő oldalon kezdi.

(2010-es Word-öt használok)

2014. dec. 11. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!