Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám valami úton-módo...

Hogyan tudnám valami úton-módon az ISO fileokat felhasználóbarát formába - pl. AVI, mkv és hasonlók - convertálni?

Figyelt kérdés
Hozzáértő segítség kellene. Nem tudom miért tölt fel sok okostojás olyan fájlformátumokban letölthető filmeket amiket aztán a felhasználók túlnyomó része nem tud lejátszani. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy számos kérdező próbál itt segítséget kérni ugyan ezzel a problémával. Szóval okos tévén szeretnék 3D filmeket nézni, de nagyon sokszor pl. ISO formátumban tölthetők le.

2014. dec. 10. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Majdnem válaszoltam, csak aztán láttam, hogy elég agresszív módon, le okostojásoztad azokat akik iso ban teszik fel a filmeket.

Nem véletlenül teszik fel így.

Oldd meg.

2014. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, de hogy mégse maradj teljesen homályban, elmondanám, hogy az ISO, MDF, IMG, DAA, stb. fájlok képfájlok. Tökéletes képei egy-egy műsoros CD-nek/DVD-nek, vagyis ezek a fájlok virtuális CD-k/DVD-k.
2014. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló voltam. Kicsit felidegesítettél azért válaszoltam ilyen nyersen elsőre.

azért töltik fel iso, ban mert pl egy dvd-tt így olyan formában tudnak megosztani, hogy azon semmilyen konvertálásból származó minőségromlás nem jelentkezik.

Átkonvertálhatod ha akarod, csak kell egy virtuális meghajtó, amibe be tudod tölteni az iso lemezképfájlt, és kell egy konvertáló program ami pl lehet a Format factory, vagy más program is ,és olyan formátumba konvertálod amilyent a tv-d le tud játszani.

Az első hozzászólásom a kérdésedhez idomulva volt agresszív. Tudod vannak akik szeretnék kiírni a filmet dvd re és nekik pl jobb az iso , viszont én már hallottam olyan okos tvről amelyik már az iso-t is simán játssza.

2014. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!