Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit használjak torrentezésre...

Mit használjak torrentezésre a UPC kijátszásához?

Figyelt kérdés
Eddig Deluge-t használtam de már azt is korlátozza, aztán most BitComet-et töltöttem le de ez is ugyanaz(Elindul, húzza 4-5 megával aztán visszaesik 16kb/s-re). Melyik klienst használjam hogy végre tudjak normálisan torrentezni?
2014. dec. 11. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyiket használhatod, csak a beállításokban a titkosítást tedd kötelezővé. Kevesebb emberhez tudsz úgy csatlakozni, de a szolgáltató (elvileg) nem tudja lefülelni a protokollt.
2014. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Be van állítva sajna, így is ugyanaz, megugrik néha max sebességre aztán vissza nullára gyakorlatilag
2014. dec. 11. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
uTorrentet és engedd a beta verziókra frissitést.
2014. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kötelezőre, és nem engedélyezettre állítottad?
2014. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem tilt a upc.. Havonta átlag 400giga letöltésem van, a feltöltést nem is néztem, de a fele biztosan. Nyáron nem egyszer megyek 600-800 giga felé, meg is stabilan jön. Szerintem nálad lesz vmi gond.
2014. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A UPC már nem tiltja a torrentett.

Ott valami más probléma lesz.

Esetleg, amikor így lelassul a letöltés, akkor nem kezd el 100%-on pörögni a merevlemez?

2014. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

UPC nem tilt semmit, egész odáig mig valamilyen okból nem túlterhelt a hálózat. Ilyenkor az első amit boritanak a torrent. Ez nem az egész hálózatot érinti, csak a problémás részt. De nagyon helyes, ilyenkor fogják is vissza, a torrentezöknek tökmindegy hogy az adott anyag 7 perc vagy 15 perc alatt ér le.

Ha ezt nem csinálnák nem lehetne online gémelni vagy az oldalak betöltése lenne idegesitően hosszú idő. Szerintem néha még lehetnének durvábbak is, igy is vannak időszakok mikor áll az egész és pingek az egekben.

2014. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utorrent legújabb verziója 8-9 megával tölt hirtelen csökkenések nélkül. Nem tudom mi lehetett a probléma, ugyanígy volt beállítva a másik 2 program is. Mindenesetre köszönöm mindenkinek a segítséget!
2014. dec. 11. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!