Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO alacsony fps?

CS:GO alacsony fps?

Figyelt kérdés

Valami történt pár nappal ezelőtt, megőrült a játék. Eddig röhögve ment 200-300 fps-sel, most meg örülök, ha megvan a 80, konkrétan a Battlefield 4 ultra beállítások mellett jobban fut. Ez mi miatt lehet? A gépen semmit nem állítottam, volt egy AMD driver frissítés, megpróbáltam a régivel is, de épp olyan rossz.

A gépem: i5 4670k, R9 280X, 8GB RAM.



2014. dec. 11. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet több oka

Por/virus/Túlmelegedés/hibás vagy öreg paszta/

2014. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vírust nem találtam, nem poros, túl sem melegedik, szerintem szoftveres hiba lesz(lehet a driver). Többször újraraktam a vga drivert, de nem segített. Holnap újratelepítem, ha az sem segít, akkor meg valami szarakodik a gépben(leginkább a videokártya). Nem is bánnám, ha tönkremenne, elegem van már az AMD-ből... Amióta megvan ez a szerencsétlen kártya, csak a baj van vele, mert ezek a majmok nem tudnak megírni egy drivert. Ez a hiba is kb azóta van, hogy felraktam az új hiperszuper 20% teljesítménynövekedéses driverüket...
2014. dec. 11. 21:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem, több drivert megpróbáltam, szoftveres hiba nem lehet. Még mindig röhejesen fut a játék(de a BF4 is elég ramatyul megy). A kép konkrétan 60 fps fölött is szétesik, stuttering van mindenhol. Lehet, hogy a videokártya szarakodik?
2014. dec. 12. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!