Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti melyiket ajánlanátok? (C#...

Ti melyiket ajánlanátok? (C# vs C++)

Figyelt kérdés

Kamera élő képével kell dolgozni.C# emgu kombinációt ajánlották a C++ open cv-t pedig nem.Miért?Mi szól a C# mellett?GUI-t is kell a programhoz készíteni.

Lényegében magyarázatot várnék, mivel attól aki javasolta nem adott választ.Csak mert h a C sharp jobb. Tudna nekem vki kész érveket írni?


2014. dec. 11. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha C#-ban írsz GUI-s programot, akkor az windows-only lesz, esetleg monóval lehet még kínlódni, de minél inkább bonyolult a program, az annál inkább ténylegesen kínlódást jelent monóval működésre bírni. A mai világban nem érdemes windows-only programot csinálni. Ez kb. a kérdést meg is válaszolja szerintem. C++ és Qt vagy GTK GUI-nak, a médiás tartalomra meg igazából azt használsz, amit szeretnél.
2014. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 +1 (mostanában már én se nagyon használok windows-t csak ha már nagyon muszáj. ha nincs meg egy program linuxra akkor alapból alternatívát keresek. ha nincs, akkor jön a wine és ha azzal se megy csak akkor váltok windows-ra)


egyébként nem tudom pontosan mi lesz ez a program, de ha már itt tartunk akkor megemlíteném az android-ot is.

c++-ra szavazok én is

2014. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem.1 utolsó kérdés,h C++ ban nem nehézkesebb a GUI létrehozása mint C# ben?
2014. dec. 13. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
De, természetesen nehezebb valamivel, csak sokkal szélesebb körben tudod majd felhasználni. Egy Qt kezelése azért nem egy nagy ördöngösség, nem kell megijedni tőle.
2014. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!