Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3D-s film lejátszása PC-n?

3D-s film lejátszása PC-n?

Figyelt kérdés

TV-re szeretném küldeni a jelet, de a filmeket csak 2D-ben tudom lejátszani. Máshol azt írják, hogy alapból 3D SBS módon kellene megnyílnia a videónak. Olvasom is sok helyen, hogy a 3D-s filmet akarják lejátszani 2D-ben. Nekem meg pont ellenkezőleg, nem sikerül 3D-ben elindítani a 3D-s filmet. (Tuti, hogy az)

Próbáltam laptopon, próbáltam PC-n is, MPC-HC és VLC-vel. 2 filmet is próbáltam. Videokártya HD6870 ami támogatja az 1.4 HDMI-t. Kábel is 1.4. Mi lehet a probléma? TV is természetesen 3D-s, USB-ről működött a dolog.



2014. dec. 13. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hogyan 3D-s a film? Egymás teteén van a két látószög, vagy két külön kép van egymás alatt? Előbbi esetben megfelelő kijelző, tv és program kell, utóbbi esetben a programon a hangsúly, ami a két látószögből egy filmet csinál. Esetleg még PowerDVD-vel próbáld meg, a mai verziók kifejezetten 3D-re vannak kihegyezve.
2014. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 külön képnek kellene lennie egymás mellett. De az a probléma, hogy nem jut el idáig sem. Elvileg van 2D-s verzió is benne vagy nem tom, de csak simán lejátssza a filmet, mintha nem is lenne 3D-ben. Az összemosással nem lenne gond, azt a TV megcsinálja. Csak nem tudom side by side megnyitni.
2014. dec. 13. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
VLC-vel nyisd meg, jobbklikk a videóba, menü, video track, és nézd meg, van-e másik a listán. Ha nincs, akkor tévedés van, és nincs benne 3D.
2014. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Végül leszedtem a PowerDVD-t, ennél egyszerűen rá kellett nyomni a 3D gombra és jó is lett.
2014. dec. 14. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!