Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megszabadulni a...

Ferka1987 kérdése:

Hogy lehet megszabadulni a nemzeti nyomozóiroda vírustól?

Figyelt kérdés
Már leformáztam a gépemet, felraktam elöbb a win7et és mindíg csökkentett módban akart elindulni valamin csak spontán ujra indult a dép. Mégegyszer leformáztam csak a win8.1et tettem fel, le futtattam indításkor az avas-tot is de még mindíg spontán kikapcsol vagy egyből újra indul. Valaki le tudná nekem írni mit és hogyan tegyek?

2014. dec. 14. 02:28
 1/4 levis56 ***** válasza:
2014. dec. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt a gond, megoldás, az elöregedett vezetékek a falban, nem, vagy csak ingadozva képesek megfelelő áramot szállítani a gép számára. próbálkozz a lakásban más konnektorokkal és ha találsz olyat, ahol nincs gond, akkor hosszabbító... vagy villanyszerelő hívása, aki néhány százezerért újra vezetékezi a házat.
2014. dec. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt pedig remélem tudod, hogy nincs nemzeti nyomozóiroda vírus.
2014. dec. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.) Remélem azt tudod azért, hogy ha leformázod a rendszerlemezt, akkor az a vírus már nincs?

2.) És azt tudod, hogy miért indul újra a gép? Vagy kikapcsol? Mert elszáll(t) a tápegység, az egyik memória, vagy nem jól dugtad be a konnektorba. Esetleg az alaplap, vagy a videókártya.

3.) Ha széttudod szedni a PC-det, akkor egyesével kiveszel minden nem szükséges eszköz-t (hardvert), aztán meglátod az eredményt. [link] <- itt van egy kis leírás

2014. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!