Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes átváltani magyarra...

Daniel128 kérdése:

Érdemes átváltani magyarra lolban?

Figyelt kérdés
ok tudom hogy magyar meg régi de nagyon sok ember még mindig angolul és az uncsitesóm is magyarul játszik így ha valami itemet szeretnék mondani hogy mit vegyen az angol neki nem hozza be. Ezért kérdezem hogy én is inkább játsszak magyarul vagy van valami mód?

2014. dec. 14. 12:47
 1/3 ozsvara válasza:
Nincsen ilyen mód. Az itemek nevét magyarul kell neki megadd vagy te is váltasz magyarra. Szerintem angollal jobban jártok ha rankedoztok.
2014. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 savanyújóska ***** válasza:
Ez fura, nekem anno 4.1x-nél németül is behozta angolul a neveket (nyilván nem az jelent meg, de ha shop keresőbe elkezdtetd beírni, hogy spirit visa..., akkor megjelent spirit visage, mellette a német megfelelőjével). Részemről az angol mellett teszem le a voksom, az istenszabású nekem fáj, meg egy-két helyen oda-odaszúr, bár amúgy jobb a magyar, mint amire számítottam. De ahogy felettem is mondták, rankedre angol jobb, ha beírják, hogy vegyél egy ga, ő soha az életben nem fogja kitalálni, hogy az az "Őrangyal" (vagy gondolom valami ilyesminek fordították).
2014. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kriss06 válasza:
Magyar klinesbe s tudsz angolul keresni az itemek között ha beírod a in-game a keresőbe az item angol nevét ki fogja dobni, a röviditésekkel is működik (botrk, ga, lw stb.)
2014. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!