Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy VIDEO_TS...

Hogyan lehet egy VIDEO_TS mappát lejátszani?

Figyelt kérdés
Van egy német filmem, ami dupla rétegű lemezen van. A tanár megkért, hogy vigyem be órára, viszont a gép nem bírja lejátszani a dupla rétegű lemezeket. Gondoltam, hogy elviszem pendrive-on a VIDEO_TS mappát, és azt tudom, hogy a WMP a Windows 8-on már nem bírja lejátszani a DVD-ket, de 7-en még igen, és a tanárnő gépén az van. Nekem 8-am van, így nem tudom kipróbálni WMP-vel, de ha elindítom a suliban a VIDEO_TS.IFO fájlt, akkor elindul a lejátszás?

2014. dec. 14. 18:57
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


VIDEO_TS mappa léjátszása :


A WMP-nek is tudnia kell, de ezt nem próbáltam.


Elvileg a VLC is tudja (Média - Mappa CTRL+F vagy Média - Lemez CTRL+D) és megkeresed a VIDEO_TS mappát.

Kipróbáltam nállam nem ment.


A Médiaplayer Classic azt viszont simán vitte a VIDEO-t :

File - Open DVD/BD CTRL+D és megkeresed a VIDEO_TS mappát.

[link]


Vagy tényleges DVD/BlueRay lejátszó mint pl a Cyberlink PowerDVD (fizetős) illetve WinDVD is tudja.


Elvileg a BS player is tudja ezt nem próbáltam.


Sok sikert.

Üdv.

2014. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezekkel tisztában vagyok, de a tanár nem hiszem, hogy hozzájárulna ezek letöltéséhez. Sajnos. Így csak a WMP maradt, vagy esetleg megpróbálom letölteni az MPC Portable változatát
2014. dec. 14. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!