Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem jönnek be az üzemeim...

Nem jönnek be az üzemeim FaceBookon! Borzasztó kriminális! Mit csináljak, hogy működjön?!

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 22:37
 1/2 anonim válasza:
Nem tudsz semmit sem csinálni, vagy támadás érte a site-ot, vagy elszállt valamelyik adatbázis, és azt próbálják helyrehozni, más szóval karbantartás van éppen.
2014. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kriminális! Már-már katasztrófa! Közeledik az armageddon!

Most komolyan, jónéhány éve digitális életünk szerves részét képezi a Facebook, és ez alatt rengetegszer volt már kisebb-nagyobb kimaradás, üzemzavar. Mit kell ebből ekkora ügyet csinálni? Persze, tény, lehetne stabilabb is a rendszer, meg én is úgy látom, hogy a felesleges, idegesítő "újításokra" nagyságrendekkel többet áldoznak, mint a stabilitásra, de ettől még nem kéne hisztizni. Majd helyrejön. Máskor is volt már ilyen, és lesz is még jópárszor.

Egyébként meg ha csak egy pillantást vetettél volna a kérdésekre, mielőtt mechanikusan kiírtad volna a hiszti-kérdést, láthattad volna, hogy másnak sem jó, és mindezt, amit én itt leírtam, pár perc utánaolvasással te magad is megtalálhattad volna.

2014. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!