Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok hátteret szerkesz...

Hogyan tudok hátteret szerkeszteni profin? Gyorsan?

Figyelt kérdés

eladó ruháimnak szeretnék háteret szerkeszteni, nem sok időm van, karácsonyra el akarom őket adni, és csak napi 1-2 órát vagyok otthol ez idő alatt kell megszerkesztenem őket.


Ilyen egyszínű fekete vagy fehér háteret szeretnék:


[link]

vagy ilyen efekteset:


[link]



2014. dec. 15. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10 perc alatt megcsinálható. Annyi kell csupán, hogy a ruhától eltérő színű, homogén háttér előtt fényképezd a ruhát. Ez a szín aztán könnyedén lecserélhető.
2014. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ebben voltam én is egészen biztos!

ezért is tettem fel a kérdést!

fényképezés után (amit épp most csinálok)

hogyna tovább milyen programot töltsek le milyen funkciót használjak..stb????

2014. dec. 15. 11:33
 3/17 anonim ***** válasza:
Gimppel is meg tudod csinálni. Megnyitod a fotót, megnyomod a Shift+O billentyűkombinációt, rákattintasz a háttérre és az ki lesz jelölve. Aztán csak a kitöltő eszközzel átfested.
2014. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Gimp, Photofiltre, PaintNet és persze Photoshop. A lasszó eszközzel körberajzolod a ruhát és a hátteret egyszerűen "kiütöd", vagy ha "effekteset" akarsz, akkor új rétegre teszed a ruhát és csinálsz valamilyen hátteret, majd rárakod a ruhát.
2014. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem szükséges program.

betallózod az alábbi oldalra a képet.

Kiválasztod a "draw" eszközt

Választasz egy háttérszint, egy ecsetvastagságot, és pár másodperc alatt körbesatírozod a ruhanemüt.

A végén lemented a képet.

Itt egyébként egyéb korrekciót is tudsz végezni a képen. Világosítás stb.

[link]

2014. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

próbáltam a picadilót, de ott a ruha is fehér lett valami körvonal kellene, hogy ne tudjak bele menni a ruhába.


Ha ez nem melyik programot ajánljátok ami nem foglal sok helyet egyszerü kezdelni és lehetőleg magyar

2014. dec. 15. 11:49
 7/17 anonim ***** válasza:
És miért nem elég ha csak lefotózod és úgy hirdeted?
2014. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 tabaki ***** válasza:
Használj Gimpet, és ne csak az ideálképeidet linkeld be, hanem a te fotóidat is, hogy tudjuk, miről beszélünk. Ha a háttér színe egyértelműen eltér a ruháétól, a fehér hátteret egy perc megcsinálni, az effektes meg amúgy is gagyi hatású, kár vele elrontani az egyszerű, informatív képet.
2014. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nézzétek

képszerkesztő neveket én is tudok, olyan embereket is akik meg tudják csinálni...

a lépsekre van szükségem

pl:

1, megnyitod a filet

2, kattints a laszora (csatolok egy képet a laszorol mert a kérdező még biztos nem látott laszot...)

3, aztán fogom az egeret végighúzom,

2öt tapsra tudsz nagyítani amiben az egér az alt+del kombora mozog...stb


hiába írtok képszerkesztő neveket attól még nem tudom megcsinálni...


szettem le egy photo filtre 7 nevű szerkesztőt ez tetszik előny ha ebben kapok segítséget.

köszönöm

2014. dec. 15. 17:18
 10/17 tabaki ***** válasza:
Szerintem ott is úgy megy, mint a többiben. Beállítod fehérnek a háttérszínt, a lasszóval körbejelölöd a formát, azután megfordítod a kijelölést (mivel nem a ruhát, hanem a körülötte levő részt akarod eltüntetni), és megnyomod a Delete gombot. Megeshet, hogy nem fehérre töröl, hanem átlátszóra, de JPG formátumba mentve vélhetőleg a beállított fehér lesz a háttér.
2014. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!