Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3.6-os mozilla firefoxot...

3.6-os mozilla firefoxot használlok és furt lefagy a windows 7es operacios rendszeren. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
kb 1honapja beinstaláltam a windows 7-et a gépembe,és azota a mozilla firefox naponta töbször is lefagy.pedig néztem,kompatibilis a windows 7-el.valakinek nincs valami megoldássa?elöreis köszönöm...
2010. febr. 1. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
tedd ujra firefoxot, valami gond azzal lehet. én is win 7-et használok, igaz firefox 3.5 de tökéletes honapok ota.
2010. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igen.ha jolemlékszem rá a 3.5ös volt eddig benne.de nem vagyok benne biztos.majd most berakom ezt a verziot...a kérdésem még az lenne hogy irjatok azok is akiknek jol müködik a win7-el a mozilla firefox.és hogy hanyas verziot használjátok.mert most nemvagyok benne biztos hogy nem e a windows-om szarakodik mert a netröl szedtem le.
2010. febr. 2. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
firefoxba. eszközök menü/ kiegészitők ott kiterjesztések. van olyanod benne, hogy java console 6.0.16 meg 6.0.17 ? ha igen töröld a 6.0.16-ost. Nekem ezzel megoldodott. Am nekem is win 7em van és 3.6 firefox!
2010. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!