Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Működő levélbomba programot...

Működő levélbomba programot keresek ami gmailre, freemail, citromail cimekre küld vagy 10000 levelet. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ne spammelj...
2010. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem spammelni akarok.csak meguntam hogy naponta 5 levelet kapok egyik reklámozza az ftp oldalát,másik meg azt írja hogy mizujs velem rég láttam (pedig életemben nem találkoztam vele)harmadik valami wellness hétvégét kínál.

csak ki akarok babrálni velül.magyarán küldeni nekik 10000 levelet.

2010. febr. 1. 23:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Használj gmail, és az ilyen levelek egyből a spam-be kerülnek.

Csinálj apach szerveren PHP ben egy mail küldő függvényt, rakj bele valami csatolmány is, hogy minnél hamarabb megteljen és tedd bele egy ciklusba ami mondjuk elszámol 1000 ig.

2010. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egy ilyen program engem is érdekelne, elküldene valaki egy ilyent privátban?
2010. febr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáltál már akár 1 "szia mizujs?" levélre is válaszolni? Fake (nem létező) e-mail címekről jön a levél... Ha meg nem, úgysem olvassák a bejövő leveket. Tehát szart sem érsz. Ellenben pl az ASVA-nak továbbíthatod a bejövő szennyet. Takarodjon a jó édes anyukájába az összes FIZETŐS letöltést kínáló köcsög spammer :)
2010. febr. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én megoldom. gmail-be spamba jön egy az, masik olyan cimem van, amit csak regisztráciokra hasznalok, el sem olvasom amik jönnek, csak ha kell a regihez. és van egy rendes cimem amivel max facebookon és myvipen vagyok, és ismik is arra irnak....

és nem vagyok telespammolva...ennyi..

2010. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

vannak a neten ilyen programok.

van olyan ami műkszik is?

2010. febr. 2. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!