Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe termékekből csak a...

Adobe termékekből csak a Portable verziók mennek. Nektek?

Figyelt kérdés

Valaki más is tapasztalta? Nagyon jó gépem van, régen futtatta is a programokat (Premiere, Photoshop, Flash), de aztán egy hiba miatt újra kellett installálnom és azóta csak Portable Verzió megy mindből.


(2%-on megáll a telepítés, ha CC-t próbálok felrakni).



2014. dec. 15. 23:53
 1/6 anonim válasza:
42%
Nekem akkor volt ilyen, amikor az alaplapomon a kondenzátorok felpúposodtak.
2014. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát most vagy fizikai hiba, tehát igen, kondenzátor kiszáradás, vagy tápegység gyengülés. Ha van egy másik tápod és az tuti erős, akkor próbáld meg, hogy kicseréled. Vagy a másik, hogy rosszul telepíted a terméket. Megáll 2%-nál akkor, ha nem másolod fel a merevlemezre a DVD, vagy ISO tartalmat, stb stb 1-2 dolgot ott be kell tartani.
2014. dec. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1-es vagyok.


Egyébként nekem így kezdődött, majd utána jött az, hogy meghülyült a gép, elindult és azt írta, hogy windows telepítés, aztán meg teljesen össze-vissza ment minden.


Akkor vettem észre hogy tényleg kondenzátor hiba.


Nos, amennyiben leveszed az oldallapot, és az alaplapon látsz felpúposodott hengereket, akkor ez a probléma.


Ehhez vagy veszel egy új alaplapot, vagy keresel egy profi hegesztőt. Én ismerősömnek szoktam adni, gyakorlásképp a lapokat. Ő megtudja javítani őket.

2014. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rég óta van meg a gép, de köszönöm a tanácsokat :)
2014. dec. 16. 19:46
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma újra próbáltam, és működött a telepítés. :)

Nem tudom mi volt a hiba...


(Le töröltem az ÖSSZES adobe terméket a gépemről majd újraraktam őket egyesével)

2014. dec. 16. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaaj egy alaplapot azért mégse hegesszetek, esetleg forrasszatok. :DD
2014. dec. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!