Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 8 coloc win 8.1 es tableten...

HeyArtyom kérdése:

8 coloc win 8.1 es tableten maximális felbontás (1280x800) mellet is nagyon sok program kilóg a képről. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Próbáltam ablakban futtatni. próbáltam 640x480 as felbontással indítani, de akkor is az ablakok egy része egyszerűen kilógott a képből ? Hogyan tudnám kiküszöbölni? Van valami beállítás amit figyelmen kívül hagytam? vagy a 8 col csak ennyit tud ?

Várom a válaszokat . Előre is köszi



2014. dec. 16. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Húzd kisebbre az ablakot, de a teljes képernyőnek nem szabadna kilógnia, tök mindegy, hogy mekkora a kijelző, s mekkora a felbontása. Nálam sem lóg ki, szóval, nem tom, olyan mintha aktív lenne egy 2. képernyő is, ez viszont nem szokott előfordulni akkor, ha nincs csatlakoztatva 2. képernyő, ezért sem gondolom, hogy így lenne. Amikor túl nagyok az elemek, akkor a szöveg és más elemek nagyítása s kicsinyítése lehetőségnél tudod ezt változtatni, de ez is teljesen mindegy, hogy hogy van beállítva, teljes képernyőben egy program, játék akármi, nem lóghat ki a képernyőből!
2014. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!