Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, ha van egy okos...

Mit tegyek, ha van egy okos húgom, aki egy CD használatakor véletlenül azt állította be, hogy minden parancsikont az internet explorer nyisson meg?

Figyelt kérdés
Most kb használhatatlan a gépe, egy world-öt nem lehet megnyitni, mert azt is az explorerrel akarja megnyitni a gép. Én ilyet még nem láttam, segítsetek kérlek!!

2014. dec. 17. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Póbálj egy olyat , Személyre szabás-> asztali ikonok módosítása-> alapértelmezett.

Nem biztos , hogy jó de volt amior én is csináltam vmit az ikonjaimmal (a bal alsó sarkaikban egy kis x volt) akkor segített, ártani nem árt.

2014. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Intézőben jobb klikk a fájlra, legfelül van a megnyitás, de lejjebb van egy olyan lehetőség hogy társítás. Ott lehet kiválasztani a megfelelő programot, és ha az alapértelmezett program választása pontot választod, ott be is lehet pipálni hogy onnantól mindig azzal nyissa meg.
2014. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, kipróbálom őket! Ha változik vmi, megmondom, hogy sikerült.
2014. dec. 18. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
A hugodnak inkább segíts megérteni, mi miért és hogyan jó használni, mintsem cseszegessed hibákért. Minden profi egyszer newbie volt.
2014. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, tudom, én nem csesztem le.


Első: Az általad mutatott módszer jónak indult, de csak az alapvető parancsikonokat tudtam visszahozni (számítógép, lomtár, stb.). Nem tudom, hogy jól magyaráztam-e el a problémát. A probléma lényege az, hogy a programok maguk működnek ha a program files mappán belül megkeresem őket, de ha az asztalról próbálok parancsikont készíteni az indítófájlokhoz, akkor azt automatikusan az explorerrel akarja elindítani a gép.

Második: Köszönöm a te válaszodat is, kipróbáltam, de ha jól láttam, a te módszereddel csak azt lehet beállítani, hogy az egyes programok milyen kiterjesztésű fájlokat nyissanak meg. Nekem meg valószínűleg valami asztali beállítással van gondom, mert ugye maguk az alkalmazások elindíthatók a program files megfelelő almappáján belül.

2014. dec. 22. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!