Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok olyan hangvágó/han...

Ajánlanátok olyan hangvágó/hangszerkesztő softwaret, amellyel tudok részleteket kivágni ill. átsípolni és torzítani?

Figyelt kérdés

És persze csak ingyenes jöhet szóba, megköszönnék pontos nevet, amit le tudok tölteni.


Tehát erre a 3 célra kéne nekem:


1, a hang torzítása (beszédhang)

2, bizonyos részek kisípolása

3, bizonyos részek kivágása


+ saját tapasztalatokat is megköszönnék, hogy melyiknek milyen előnyei / hátrányai vannak.



2014. dec. 19. 06:27
 1/9 tabaki ***** válasza:
Audacity. Nagyon egyszerű, sokoldalú, jó.
2014. dec. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tabaki ***** válasza:

+ Ja, és magyarul is tud. „Hátránya”, hogy az MP3-exportáláshoz külön kell telepítened mellé a LAME enkódert. A linkjét az imént lefelejtettem, a Windowsos változatát itt találod:

[link]

2014. dec. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha professzionális programban gondolkodsz, a sony sound forge a legjobb választás.
2014. dec. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:

@07:26:

Ha lenne 300 facér euróm, én is sípolásra és torzításra költeném, az ilyesmit csakis a legeslegprofesszionálisabb nívón érdemes megoldani. Ennyiért egy ilyen kafa program -- igazad van, jóformán ingyen hajítják utánad...

[link]

2014. dec. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem, nem, nincs szó annyira professzionális szintről. egyszerűen csak néhány beszélgetés lejátszásához kell, és nem stúdiócélokra ...


az audacityvel mi a gond az MP3 körül? nem tudja kezelni? az mondjuk nekem azért baj mert minden MP3-ban van ...


(sony soundforget ismerem, régebben dolgoztam vele, de hát igen, a pénz .... sajnos már nincs meg)

2014. dec. 19. 08:56
 6/9 tabaki ***** válasza:
Tudja kezelni, de MP3-ban csak akkor tudsz exportálni, ha a LAME is telepítve van a gépeden. Annak is ott van a linkje a letöltőoldalon, néhány sorral lejjebb. Egy apró kis program, a telepítése problémátlan.
2014. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké köszi, próbálkozom ...
2014. dec. 19. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves tabaki. Olvassuk még el még egyszer hangosan együtt. Háromra mehet? "Ha professzionális programban gondolkodsz"

Értelmezzük is?

2014. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:

Kedves Ismeretlen! Csakugyan hasznos lehet a módszer, próbáljuk ki! Ugyanis van itt még értelmezni való...


Például:

"Tehát erre a 3 célra kéne nekem:

1, a hang torzítása (beszédhang)

2, bizonyos részek kisípolása

3, bizonyos részek kivágása"


Illetve:

"És persze csak ingyenes jöhet szóba"


Akkor tehát: Egy-két-há', és...

2014. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!