Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valójában hogyan kell kikapcso...

Valójában hogyan kell kikapcsolni a hibernálást windows7 nél?

Figyelt kérdés

Azt csinálom amit leírtak itt [link]


de nem történik semmi! még azt a programot is letöltöttem de az se kapcsolta ki.



2014. dec. 19. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Rendszergazda módban cmd be írd be

powercfg -H off

2014. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Az energiagazdálkodásnál próbáltad? normális esetben ott kell.
2014. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 T/Z ***** válasza:
100%
Rendszergazda módban indítsd el a cmd-t, valószínűleg ez volt a hiba.
2014. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze hogy rendszergazda módban de már minden félét beírtam de semmire nem kapcsol ki.


Nem azt akarom beállítani hogy tétlenségnél ne legyen hanem hogy egyáltalán ne legyen ,ne foglalja a memóriámat ez a fso.


Egyáltalán mit kéne látnom ha jó ,eltűnik a start kikakpcsolásból az alvás?


Ja és az is poén hogy azt írják a sistem filenél eltűnik a hibersys file és mennyi hely szabadul fel ha kikapcsolom de nekem eleve nincs is ilyen fájl a system32 mappában.


MÉGIS le tudom hibernálni a gépet ,ezt kéne eltűntetni.

2014. dec. 19. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem f0s és nem a memóriát foglalja hanem a merevlemezből a memóriával (RAM) megegyező méretű területet. Az alvás és a hibernálás két különböző dolog. Előbbi nem foglal lemezterületet, azonnal felébred a gép, de kell hozzá áram, utóbbi esetben lehet áramtalanítani, lemezterületet foglal, nagyjából 10-15 másodperc kell az induláshoz.

Nem ott van, hanem a C: gyökérkönyvtárában, de ezt nem látod, mert nincs engedélyezve a rejtett és a rendszerfájlok megjelenítése.

Szerintem az csak készenléti állapot.

2014. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 T/Z ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező!


Nem tetszik véletlenül összekeverni az alvás módot a hibernálással?


Ha a rejtett fájlokat láthatóvá teszi (Total Commanderben pl.), akkor a C meghajtó gyökerében ott lesz a hiberfil.sys. Ha nincs ott, akkor már régen ki is kapcsolta a hibernációt.


Az alvás mód ettől függetlenül még működik.

Ha nem akarja, h a gép alvás módba kerüljön, akkor az energiagazdálkodásnál kapcsolja ki, h X idő üresjárat után se lépjen alvó módba.

2014. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most láttam meg hogy a magician ban én már szoftveresen kikapcsoltam a hibernálást .



Viszont akkor van még alvás funkció is azzal kevertem össze . Ott is egyből indul a gép ezért volt gyanus hogy akkor az a hibernálás mert valami memóriát csak el kell tenni hogy egyből induljon.


köszi.


A cmd kódolást nem csinálom

2014. dec. 19. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!