Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok minecraft 1.6.4-b...

Hogyan tudok minecraft 1.6.4-be úgy modot beilleszteni, ha nincsen mods mappám? Leirás kérés alul

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy módot ( nem irom le mert hosszú neve van) és úgy kaptam meg hogy egyből benne a fájlokkal (texture, hang stb.) . Hova mit kell beleilleszteni mert a leirásba nincs leirva semmi? A hasonló kérdésekben is figyeltem, hogy ilyenkor bekell rakni egy mods mapát. De hova? Az ilyen modolásba nagyon kezdő vagyok, kérlek segitsetek. Skint, meg hangokat sikerült módositani, de módot beilleszteni nem. KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!

2014. dec. 19. 17:21
 1/1 adventurer111 ***** válasza:
Forge installert letölt [link] -> dupla click- >install client-> bemész az MC-be-> edit profile-> verziónál kiválasztod a forge-ost-> elindítod aztán amikor betöltött mindent kilépsz-> start gomb keresés/futtatásba beírod hogy %appdata% aztán nyomsz egy entert-> bemész az MC mappájába és ott lesz a mods mappa.
2014. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!