Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet oldani hogy a...

Meg lehet oldani hogy a Windows egyes beállításait módosítani tudjam valamilyen file-al?

Figyelt kérdés
Van pár beállítás a windows-ban (Itt most különösen 1 lenne fontos ami a mac címet írja át) amit folyamatosan módosítani kell minden rendszer telepítéskor. Sajnos a netem mac-címhez van társítva és mivel gépeket is szoktam szerelni, illetve nekem is sűrűn változik a konfigom így elég gyakran van szükségem erre a módosításra. Arra gondoltam hogy lehetséges e hogy egy file ezeket egy futtatással módosítani tudja? Ha igen akkor ezt melyik típusú file képes megoldani és esetleg egy alapot tudnátok adni ami alapján el tudnék indulni a személyre szabott verzió megalkotásában? Elóre is köszönöm a válaszokat

2014. dec. 19. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Veszel egy routert, beállítod abban a mac címet, és többé nem lesz vele gondod.
2014. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont.

Ugyan a registryben könnyedén módosítható a kiküldött MAC cím, nem éri meg a macerát.

Vegyél egy olcsó routert, add meg annak a MAC címét, arra meg azt kötsz, és annyit, amit és amennyit akarsz.

2014. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg is routert használok, de pont azt szeretném kiiktatni a képletből. Ha viszont sikerülne egy ilyen file-t elkészíteni akkor beleintegrálnám a telepítőbe és nem lenne macera többé vele
2014. dec. 20. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!