Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a EpicScale nevezetű...

Mi ez a EpicScale nevezetű program? Hogy kerülhetett fel a gépemre? Miért nemtudom kitörölni? Hogyan tudnám kitörölni?

Figyelt kérdés

#program #törlés #EpicScale
2014. dec. 20. 12:43
 1/7 anonim válasza:
Nekem Utorrent frissítésekor került fel....engem is nagyon idegesít de eddig nem sikerült törölni...
2015. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Feladatkezelőbe állítsd le a folyamatot majd azután töröld.
2015. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sektor válasza:
szia nekem is lejött ez a program én ugy tudtam letörölni végleg hogy a mappa beállításnál beállitottam hogy a rejtett mappa-be és utána Helyi lemez- program data és ott is volt letöröltem és már nem adja be
2015. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A rohadt uTorrentel települ fel. Ez kriptopénzt bányásztat a gépünkkel, azaz ellopja a gépünk teljesítményét. Azonnal töröljétek!
2015. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 4.3.2 uTorrent frissitésével települt fel, nem tudok tőle megszabadulni.

A Windows Feladatkezelőben nem jelenik meg a folyamat.

Aki tud, segitsen!

2015. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A CClener tisztítóval sikerült eltávolitanom
2015. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálam a Panda trójaiként azonositotta az egyik fileját. Töröljétek amilyen gyorsan csak lehet.
2016. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!