Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogyha nem rakok...

Miért van az hogyha nem rakok fel videókártya driver-t, akkor a játékok látványosan jobban futnak?

Figyelt kérdés
Ennek nem fordítva kellene lenni? Bár az FPS jelző a Fraps-on többet mutat ha fent a driver mégis ha le van törölve akkor lagmentes és nem akad kicsit sem. Ezt több játéknál is tapasztaltam de a GTA SanAndreasra igaz a legjobban. Ez mitől van?
2014. dec. 21. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs fent a driver, akkor sok olyan grafikai funkció ki lesz kapcsolva, ami driver esetén be van kapcsolva.

Egyes játékok figyelmeztetnek arra, hogy telepítsd fel a drivert, mások nem.

2014. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem hogy miért van szükség driverre -.-" azt kérdeztem hogy miért van az ha nincs fent driver akkor sokkal jobban futnak a játékok amikor fordítva kéne lennie?
2014. dec. 21. 14:08
 3/11 A kérdező kommentje:
ja és pl most mit nem érek el? :D
2014. dec. 21. 14:13
 4/11 anonim ***** válasza:
ha te GTA SanAndreas-al játszol valószínűleg egy őskövületes p4 es 1 magos géped van 512 rammal meg 256 -os dx 9 es grafikus kártyával 10 évvel ezelőtt másképpen működhettek egyes driverek esetleg pont olyan verziót raksz fel amit a vga nem szeret . a második meglátás az hogy az alaplapodon lévő integrált vga -t telepítőd fel nem a diszkrétet és annyira buta vagy hogy ezt nem vetted észre ! mert egy csomó ezer éves videó kártyához a win7 alapból rak fel illesztő programot.szevasz!
2014. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekem nem finaszíroz anyuci apuci 300 ezer forintos gépet mint neked és te elég buta vagy mert nem integrált VGA olyan hülye vagy mint a seggem
2014. dec. 21. 14:24
 6/11 A kérdező kommentje:
ja és miért ne játszhatnék sanandreassal? mert f@s*fejke vagy és azt mondtad? megsúgom hogy az összes haverom akinek a gépe a watch dogs-ot viszi ultrán mind játszik sanandreast f@s*fejke nem véletlenül 35% a válaszaid hasznossága
2014. dec. 21. 14:25
 7/11 anonim ***** válasza:
ez van . köze nincs a 300 ezer forintos pc-hez a dolgoknak mert kb 120 ból meg van játékra alkalmas gép. a gta sanandreshoz meg amúgy sem kell nagy vas.. de arról hogy ki a hülye nem kell beszélni mert látszik hogy te nem vagy képben a saját gépeddel.menny a gépigény.hu-ra oda való az inteligenciád ,a haverjaid majd segítenek az analfa béta fejeddel együtt .
2014. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ezt miből vetted le hogy nem vagyok képbe a saját gépemmel f@$Zopó?

120 ezres gép hah

annak könnyű 120 ezres gépet venni akinek anyu meg apu finaszírozza

2014. dec. 21. 16:41
 9/11 A kérdező kommentje:
ja és a 35 %-oddal te csak ne beszélj inteligenciáról
2014. dec. 21. 16:45
 10/11 anonim ***** válasza:
a lényeg még mindig nem azon van hogy kinek milyen gépe van.a p4 es példa amit felhoztam arra vonatkozott hogy egy régi gépnél a driverek produkálhatnak ilyent illetve te keverhetted össze az alaplapi kártyát a diszkréttel .erre te egyből jössz 300 ezres gépekkel aminek köze nincs a 2004 ben kiadót kedvelt játékodhoz . ocsmány nem ide illő szavaidért remélem tiltva leszel az oldalról.
2014. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!