Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud mondani/ajánlani...

Valaki tud mondani/ajánlani olyan szakembert aki játékkal kapcsolatban tud nekem segíteni? (nem indul el, lassú, szaggat stb)

Figyelt kérdés
Pl. ha a pcgurut felhívom ők tudnának nekem segíteni?

2014. dec. 22. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg direkt ide leírhattad volna a problémáidat, és mi is megpróbálnánk segíteni...
2014. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem indul? - windows és videókártya frissítés!

lassú, szaggat? - vedd le a grafikát vagy vegyél új gépet. egyszerű.

2014. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már megkérdeztem itt az oldalon de senki nem tudott segíteni,és gondoltam akkor szakemberrel beszélek,de...

az lenne a problémám hogy tegnap letöltöttem az AC4-et steamon. mikor elindítom akkor kb. 3-4percig egy sima fekete képernyő látszódik,ami töltődik. mikor végre megjelenik a játék és elkezdek vele játszani valami olyan lassú hogy az vicc,nem tudom irányítani a karaktert de ha az egeret mozgatom a képernyőn játék közben az is látszik hogy itt valami nem oké...

nem tudom mit csináljak elméletileg a gépemmel nincs baj de azért itt vannak az adatok :

Processzor: Intel(R) Core(TM) i3-3225 CPU @ 3.30GHz

Windows7

Videókártya:Inter(R) HD Graphics 4000

Dedikált videomemória : 256 MB

Rendszer-videomemória : 0 MB (??)

Megosztott rendszermemória : 1504 MB

2014. dec. 22. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy normális diszkrét videókártyát meg legalább 4GB-ra egészítsd ki a RAM-ot. Ennyire egyszerű a megoldás. Azért szaggat meg bénázik a játék, mert a szgéped verébfing a játék gépigényéhez képest.
2014. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy nem megy....

a géped az egy ócskavas.


De szerintem még az én gépemmel sem menne, pedig azért jóval jobb a tiédnél.

2014. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az erős túlzás hogy ócskavas, de az a Inter(R) HD Graphics 4000(sic) mindenre való, csak játékra nem...
2014. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Külön videókártya kell és a mostaninál több ram, legalább 8 gb kell, de még úgy sem garantált, hogy normálisan működne, mert rosszul optimalizált a játék.
2014. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!