Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma kaptam egy iphone 6ot es a...

Ma kaptam egy iphone 6ot es a mediamarkba valami demo volt rajta es nem tujduk (nem engedi kiirni) hogy kell letorolni vagy ratelepiteni az eredetit nem tujda valaki hogy mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen demó?

IOS-nek a demó változata?

Vidd vissza és kész!Majd ők megcsinálják!

Ha letöröd az iost róla akk mit fogsz kezdeni vele?

Mondjuk alapból egy túlárazott nokia...

2014. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nincs nyitva semmi es megyunk el sielni es nagyon sokara lenne meg es hogy tud e valaki ilyet esetleg
2014. dec. 24. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Felelőtlen...hogy tudod úgy elvinni,hogy nem kérdezel semmit róla?ezek szerint a te hozzá nem értő,menőzésre kell kategóriába tartozol.Lődd ki az alkalmazásokat,és kész(tudod hogyan kell?). iOS-nek nincsen demó változata,elmondom neked.Mielőtt jössz nekem hogy nincsen tapasztalatom,van egy iPad Airem és egy iPhone 5S-em.Amúgy hogyan használod ki az iPhone 6-ot?Én az 5S-t is kihasználom,és mivel nincs sok különbség az iPhone 5S-iphone 6 között,én a 6-ot is kitudnám.De te ki tudod használni?
2014. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!