Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni, most...

Toldymyky kérdése:

Tudnátok segíteni, most vettem a fiamnak egy launchpad S nevű zeneszerkesztő kütyüt de hiába dugjuk össze a számítógéppel nem tudunk csinálni vele semmit. Mit kellene tenni?

Figyelt kérdés

#Launchpad S #novation zeneszerkesztő
2014. dec. 24. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Látatlanban azt tudom mondani, hogy nézzétek meg a mellékelt használati útmutatót. Abban elvileg minden le van írva.
2014. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ableton Live kell neki, egy Ableton Live Lite 9 jön vele, a cdjén kellene legyen.
2014. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A driverek pedig itt :

[link]

2014. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Üdv, nekem is van, így kell:

Felmész a [link] weboldalra, majd ott regisztrálod a launchpadodat. Meg kell adni kettő kódot. Az egyik kód a doboz hátulján van, a másik kód pedig benne a dobozban. Amikor be kell írni a kódot akkor kiírja alá hogy Példa: XXXXX-YYYYY-ZZZZZ Szóval tudni fogjátok hogy melyiket kell ide írni. Ha kész van mind akkor lesz valahol olyan gomb hogy Ableton Live Lite 9 letöltése. Ha letöltötted akkor meg kell adnod egy harmadik kódot is. Ha kész dugd be a launchpadot. Nyomd meg a hatodik gombot felül. Tölts be egy project filet. Aztán játssz!

Ez az angol videó segíthet (Már kicsit más a weboldal de nem baj) : https://www.youtube.com/watch?v=4XuFUWgv9Jg

2015. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!