Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 10 megbízható? (lent)

A windows 10 megbízható? (lent)

Figyelt kérdés

Tudom. még Teszt rendszer. igaz hogy mindent tökéletesen futatott edig amit akartam. ( nekem jól megy)

nektek mi a véleményetek a windows 10-ről? (Technikal Priew) hosszútávon használható rendszer lenne? Csak kíváncsi vagyok mások véleményére a rendszerről.



2014. dec. 24. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy mi lesz belőle, mire elkészül, azt nem tudjuk. Majd az RC fázisban már átláthatóbb lesz. Jelen állapotában csak tesztelésre alkalmas, általános használatra nem. Azért sem érdemes ilyen célból telepíteni, mert folyamatosan figyeli a felhasználó tevékenységét, és erről visszajelzést küld a microsoftnak.
2014. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen erről hallotam. az a figyelés a gáz vele. és mikor jön ki a végleges?
2014. dec. 24. 23:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindjárt fölhívom Satya Nadella haveromat, és megkérdezem tőle. Addig el ne menj aludni!!!
2014. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!