Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sony Vegas képes lesz arra...

A Sony Vegas képes lesz arra valaha, hogy képek közé véletlenszerű áttűnést rendeljen?

Figyelt kérdés

Már régóta várom ezt a funkciót, mert így elég fáradságos, akár 500 kép közé is, kézileg beállítani azt a nyavalyás áttűnést. :( Az lenne a legjobb, ha egy azt is meg lehetne neki adni, hogy mely áttűnések közül választhat.


Azt tudom, hogy script-eket lehet futtatni a Vegasban, szóval ha valaki esetleg ért hozzá, írhatna nekem (és úgy gondolom még sokan mások is hasznát vennék) egy ilyen script-et. Múltkor találkoztam egy script-tel, de az megcsinálta az első 3 képet, és utána kidobott hibával (gondolom régi verzióhoz készült).


Előre is köszönöm, és Boldog Karácsonyt! :)



2014. dec. 25. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha csak nem vagy egy erős scriptelő, kénytelen leszel mind az 500 kép közé kézzel berángatni a transition-öket. Egy óra alatt kész lehet vele lenni. Ennél többet töltöttél eddig script-kereséssel. Favágó meló, de tudni kell, mikor kell automatizálni, és mikor lenyelni a békát és megcsinálni kézzel.

2014. dec. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De én többször is szoktam használni erre a feladatra a programot. Szóval jó lenne, ha valaki tudna segíteni ebben.

Itt van az a script amiről beszéltem: [link]


Vegas Pro 13.0-t használnom. Ezzel a hibával dob ki, amikor futtatom a scriptet: "Error hresult e_fail has been returned from a call to a com component"


Jó lenne, ha valaki tudna segíteni ebben, mivel nem vagyok nagy scriptes. Valószínűleg egy hozzáértőnek nem telik sokba kijavítani a kódot.

2014. dec. 28. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Használj premier pro-t! Mindenki isteníti a vegast mégis ilyen alap dolgok hiányoznak belőle.

[link]

itt olvast el a Apply default transitions between selected clips részt.

2015. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!