Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet introt letölteni?

Honnan lehet introt letölteni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 10:07
 1/7 tabaki ***** válasza:

Minek ennyire behatárolni, hogy mit akarsz? Elég lett volna annyi, hogy „valami izé kéne”.

Mégis, miféle intrót, mi elé, milyen témában, miért nem sajátot akarsz készíteni, és mi köze ennek a programozáshoz?

2014. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Honnan lehet introt letölteni ?"

Kapaszkodj meg! : Az internetről.

2014. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok nem mindenki olyan gépzseni hogy saját magának készítsen.És én csak annyit kértem hogy linkeljetek egy olyan oldalt ahol introk vannak és le lehet tölteni.Ha nem tetszik egy kérdés ne szólj hozzá.
2014. dec. 25. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Csakhogy ez nem így működik kiskomám. Gondolod, hogy a neten van olyan ingyenesen letölthető intro amin a te neved, vagy a te szöveged van ? Megsúgom. NINCS.

Tölts le egy félprofi videószerkesztőt, (pl Sony Vegas) gyakorolj vele 1-2 évig napi szinten. aztán majd jöhet az introkészítés !

2014. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓ te a nevet ki lehet szerkeszteni belőle és egy nagyobb youtubeos már adott is nekem egy oldalt ennyi volt,ennyit kértem.
2014. dec. 25. 17:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak sok ember nem a kérdésre válaszol
2014. dec. 25. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem intro template-et kérdezel. Az már egész más.

Miért nem használod a Google-t ? Hm ?? Nehéz ?

2014. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!