Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Google foto az a Google...

Firefighter1 kérdése:

A Google foto az a Google Drive része vagy külön van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdésem a következő lenne! Van egy androidos Samsungom amin gyàrilag van a Google FOTO ( 4 szinű szélforgo) és a playàruhàzbol a Googla Drive aplikàcio.

Namost amit fényképezek az (netkapcsolat függően) azonnal mentődik a GoogleFOTO-ra. A szélkerékre kattintva el is érem, De ha belépek a driveba onnan nem hanem csak a feltöltött doksikat. Viszont a tàrhelyem csökken a feltöltött fotokkal arànyosan.

Akkor a Foto a Drive tàrhely része csak a drivbol nem érem el csak kifejezetten a foto aplikàcioval?

Valos méretbe minőségbe ment a Foto-ra vagy csökkenti?

Ami feltöltődött a Fotora akkor azt a telefonrol törölhetem ugye? hiszen mentve van a serveren!?

Gépről hogy érhetem el a Google Foto-t?


ja a google fiok persze be van àllitva!


Köszönöm!



2014. dec. 25. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Laptopos vagyok, de a lényeg a következő:

Kétféle Google Drive van.

1./ Google Drive az ingyenes felhőtárhely

2./ És Google Drive mappa, ha ezt le is töltöd a géped merevlemére.

A Google Drive 15GB-ig ingyenes felhőtárhelyén a következő szolgáltatások osztoznak:

-maga a Google Drive

-a Gmail

-A Google+ (nálad valószinű ez a Google FOTO, igy bizony része a Drive-nek)

Ebben a körben mig a gmailod kapcsolatban van a Drive-vel, hiszen onnan pl. mellékelhetsz fájlokat egy levélbe, addig Google+ egy olyan oldal, mely ebben a körben terhelésileg a Drive-hez tartozik ugyan, de mégis különálló oldal és a YouTube-val van kapcsolatban. Már mint ha összekapcsolod azokat. De a Google+-t külön egyedüliként is lehet üzemeltetni.

2014. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja egy barátomnak hasonló problémájára ezt küldtem, innen is láthatod a lényeget:

[link]

2014. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!