Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rgh-s xbox 360-nal hogy tudok...

Rgh-s xbox 360-nal hogy tudok multizni (más rgh-sokkal)?

Figyelt kérdés
Aki Rgh-zta a gépem azt mondta, hogy tudok majd multizini, csak be kell állítani... viszont nem jöttem rá, hogy hogyan... valaki tudna ebben segíteni?

2014. dec. 25. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb két éve van RGH-s Xbox gépem, én úgy tudom, hogy nem lehet RGH-s géppel ONLINE multiplayer módban játszani. Hacsak nem dual nand-os. Azokkal állítólag lehet.
2014. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Itt olvastam iilyesmiről...

2014. dec. 27. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Az oldalon egy nem live-os multizásról van szó, ha jól láttam a tag adja is hogy mit kell elolvasni, szerintem egyértelmű. Live-on viszont nem fog menni, mert lebannolnak.
2014. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom... ezért irtam, hogy más rgh-s okkal
2014. dec. 27. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:

játékokkal tudsz multizni ami támogatja a system link-et.

pl cod bo2 . leszeded hozzá a legújabb tu-t. elindítot a játékot, középső gomb és system link kiválasztod a szobát és utána keresel egy meccset.

2014. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!