Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom használni az...

Miért nem tudom használni az audio drivert?

Figyelt kérdés

Realtek AC'97 van fenn alapból.

Letöltöttem több féle Realtek HD AUDIO drivert is, feltepíti, kiirja hogy oké, inditsam újra a gépet. és nem történik semmi, mintha meg se történt volna, a gépen meg kell keresni a programot(eszközkezelő nem is mutatja hogy fenn lenne) és ott se tudom elindítani, akkor kompatibilitás, úgy se. Mi a probléma? Hangfallal nincs baj, más gépen Stúdió minőségbe megy, itt csak DVD-minőségre képes.



2014. dec. 25. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A Realtek AC97 meg a Realtek HD az két különböző dolog, két külön driverrel. Ezért nem működik. Rakd fel az AC97 drivert.


[link]

2014. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de az van fenn a gépemen. Most is és megy is, de azt szeretném hogy jobban szóljon a hangfal, jobb minőségben. Tudom hogy képes rá, százszor jobb minőségben, mint írtam a kérdésben is! Csak nem tudom ezen a gépen miért nem jó...
2014. dec. 25. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy képes rá, százszor jobb minőségben, mint írtam a kérdésben is! "


Tévedsz, és hülyeséget írtál. Egy 10 éves chip nem fog egy driver hatására átalakulni.

2014. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor a hardver az?

Nem írtam hülyeséget :)

Idézet a kérdésemből: " Hangfallal nincs baj, más gépen Stúdió minőségbe megy "


Akkor ezen a gépen esélytelen?

2014. dec. 25. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
És ezt hogy is csináltad? Fogtál egy forrasztópákát, leolvasztottad az alaplapról az audio chipet, és átraktad más gépbe? Működött is, ráadásul HD minőségben? Ha ez nem hülyeség, akkor valami díjat igazán megérdemelsz.
2014. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz barátom? :D

Másik gép-> Ez azt jelenti hogy a teljesen másik gépre, történetesen egy laptopra volt rácsatlakoztatva a hangfal, ott Stúdióminőségben szólalt meg rendes basszussal, hangzással. Most van egy másik gép, asztali és erre van rácsatlakoztatva és itt csak DVD minőségre képes, gyengébb hangzás, alig-alig basszus. Ezen mit nem értesz? Nálam ezt jelenti a "másik gép".

2014. dec. 25. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!