Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ugrál az FPS-em?

Miért ugrál az FPS-em?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy pár napja lefrissítettem az egész windowst (mivel már egy éven nem volt) de már nagyon megbántam. Valószínűsíthető hogy az nVidia driverének a frissítése miatt elvesztek a beállításaim vagy én már nem tudom de alig volt fps-em a játékokban ezért csináltam egy rendszer visszaállítást ami javított a problémán csak hogy hiába lett megint annyi fps-em mint ami korábban volt csak most ugrál 90->20 aztán 70->15 és ezt van hogy sűrűbben van hogy ritkábban de csinálja és nagyon zavaró. Segítsetek plz hogy mi lehet a baj esetleg ha valaki elmondana hogy hogy kell jól beállítani az nVidia driverjét azt is megköszönném.

2014. dec. 26. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Driver beállítása:


1. Belépsz az Nvidia vezérlőpultba.

2. Képbeállítások megadása előnézettel menüpont. Itt állítsd át a "speciális 3D beállítások használata" menüpontra, majd jobb alul az "Alkalmaz" gomb.


3. Ezután baloldalt a 3D beállítások kezelése menüpontot válaszd ki.

4. Energiagazdálkodási módot átrakod maximális teljesítmény előnyberészesítésére.

5. Függőleges szinkronizációt Adaptívra állítod.

6. Tripla pufferelést bekapcsolod, majd jobb alul alkalmaz és ezzel a driver beállítása kész.


A windowsban pedig bemész a vezérlőpultba, ott energiagazdálkodási lehetőségek és átállítod a sémát teljesítménycentrikusra.

2014. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szépen uninstaláld az összes nvidia progit. Majd újraindítás akkor nagyon alacsony lesz a felbontás mert nincs driver aztán az nvidia oldalról a kártyának,és a windowsnak a megfelelő WHQL minősítésű drivert letöltöd majd telepíted. Ez lehet megoldja! Aztán nyugodtan frissítsd be a gépedet!!!! Majd letölthetnéd a driver booster nevű progit, teljesen ingyenes! Csinálsz vele egy ellenőrzést majd engeded frissíteni az elavult illesztő progikat. Újraindítás majd uninstalálhatod azt mert már nem kell. Esetleg egy töredezettségmentesítést is csinálhatsz! Aztán ezt is telepitheted" Advanced SystemCare 8 Free" ez is ingyenes. Csinálj egy ellenőrzést aztán engedd hagy javítson! Majd ezt is törölheted ha elvégezte a melót. Itt megtalálod az összes progit:


[link]


Remélem segítettem!

Üdv.

2014. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, kipróbálom mindet. Esetleg még lenne egy olyan kérdésem hogy mivel laptopon játszom ezért két VGA van benne egy integrált HD3000 meg egy GT630M és na most olyat nem lehet hogy csak a játékra szolgáló VGA-t használja mindenre vagy ez csak jobban leterhelné a rendszert?
2014. dec. 26. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
A két kártya közötti váltás automatikus. Amennyiben a géped hálózatról megy, akkor az nvidiás kártya megy, ha akkurol megy a gép akkor pedig az energiatakarékosabb inteles. Természetesen kézzel is lehet váltani a két kártya között, asszem asztalon jobb klikk és switchable graphics konfigurálására klikkelsz és valahol ott, persze csak ha normálisan installálod a drivereket a laptop gyártójának honlapjáról.
2014. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!