Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul el a Borderlands 2...

Nem indul el a Borderlands 2 (azt írja MSVCP100. DLL hiányzik a számítógépről. Hogy tudnám "lefixálni"?

Figyelt kérdés
Próbáltam DLL Fixerrel.... de még saját kezüleg is . és nem tudtam meg csinálni . ha valakinek lenne skype.Írja le a nevét és felveszem és megcsináljuk. Kifogytam az ötletekből...
2014. dec. 26. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Most már telenyomtad a gépet vírussal, mit számít? Rakhatod újra. Dll fixer... Hehe.


Ha újraraktad a gépet, és még mindig iszonyat vágyat érzel az esetlen kalózkodáshoz (láthatóan az se megy bármilyen értelmi szinten), akkor érdemes a telepítő által felajánlott redist csomagokat feltenni, hisze nem viccből ajánlja őket...

2014. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te nagyon okos . Feltettem a gépem ( Eredeti , nem tört Windows 64 bit Ultimate.vel.) Borderlands 2 telepítésnél mindet elfogadtam... és végig errorozta az összeset..
2014. dec. 26. 16:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont régebben amikor 32 bites op rendszerem volt akkor simán futott ...
2014. dec. 26. 16:25
 4/4 Sunglass1224 válasza:
Microsoft visual c++ 2010. Toltsd le es pipa
2015. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!