Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype képküldés?

Skype képküldés?

Figyelt kérdés

szóval a gond az, hogy se fényképküldéssel, se sima file küldéssel nem tudok képet küldeni, zenét pl igen. csak pörög a kis kör, hogy nem lett kézbesítve, meg kiírja, hogy a kép nem érhető el. ha nekem küldenek, ugyanez, a kép nem érhető el.

[link]

mit lehet tenni?


2014. dec. 26. 20:12
 1/5 anonim válasza:
hát csak kiválasztod a képet és odahúzod a skype-hoz
2014. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
odahúztam már, file küldéssel küldtem, fényképküldéssel, úgy is próbáltam, hogy jobb klikk>küldés>skype és mindig ez fogad
2014. dec. 26. 20:15
 3/5 Sleepy93 ***** válasza:
amit lehet tenni :D visszarakod az 5.10-es skype-ot és kikapcsolod az automatikus frissítést a skype-ba meg a szolgáltatásába, utána kitörlöd a regeditből az update-re vonatkozó szarságait és boldogan élsz a régi skype-al amit még a Microsoft nem cseszett szét :D
2014. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 T/Z ***** válasza:
Ez így van, legutóbbi Microsoft frissítés nekem is hazavágta.. :/
2014. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

minden más megy, hát megehetik a péniszemet komolyan:D

most photobucketről linkelgessek, röhej.

ezt próbáltam, teljes reset után sem megy:

[link]

ha valakinek még van valami tippje, pls HALP:D

2014. dec. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!