Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy gépet amin gyárilag...

Lokiju115 kérdése:

Vettem egy gépet amin gyárilag win8 van. Feltelepítettem a win 7-et szépen felment, mikor végzett elkezdett ki be kapcsolni a gép, de a windows nem indult. Biosba pontosan hol kell letiltani ezt?

Figyelt kérdés

#Windows 8 #letílása
2014. dec. 26. 20:57
 1/7 T/Z ***** válasza:

Nem értjük a kérdést.


Mit akarsz a BIOS-ban letiltani?

2014. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták,hogy a Bios-ba le lehet tiltani az automatikus bootolást,hogy ne a win 8 induljon.Vagy hülyeséget mondtak?Akkor miért indul mindig újra a gép és a windows nem működik?
2014. dec. 26. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Most akkor a Win8-ra tetted még fel a 7-et?? Dualboot esetén pont fordítva kell, de elmondom neked, hogy ilyenkor a BIOS-nak semmi köze sincs hozzá, hacsak nem állítható az OS támogatás benne. Találkoztam már ilyen BIOS-al laptopoknál.
2014. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert nem formáztad le a hdd-t te igen okos jó hogy össze zavarodott szegény laptop .te ha már ennyire nincs a fejedben sütni való egy youtube videót megnézhettél volna róla. 1 szabály ha telepítesz akkor vagy lemezel vagy usbről végzed hogy le tudjad formázni a hdd-t !operációs rendszert az operációs rendszerre meg nem telepítünk.
2014. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,de nem összeverekedtek és teljesen le is formáztam a vinyot.

Te nagy okos azt bírom mindig vannak ilyen emberek akik csak kritizálni tudnak de kérdezni nem.Látom te is úgy születtél,hogy a spanyol viaszt sz.rtad.

A Laptopot Németországba vettem és gyárig volt rajta win8.Problémák léptek fel a nyelvnél (a magyar beállítás nem teljesen működött) és ezért FORMÁZTAM AZ EGÉSZET a gyengébbek kedvéért írtam nagy betűvel.Felment rá a win 7 mikor végzet csak ki be kapcsolt.Feltettem rá egy win 8-at (SZINTÉN FORMÁZTAM)és ment.Kérdeztem embereket ők mondták,hogy a biosba van egy dolog amit ha letiltasz fel tudom rakni a win7-et és nem a win8-at kéri.

Hangsúlyozom nem sz.rtam a spanyol viaszt és csak kérdezem mert nem értek hozzá,azt hittem azért vannak ezek az oldalak,és nem azért mert gyökerek jönnek és hülyeségeket írnak!!!!

2014. dec. 26. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy laptop. Kipróbáltad amit én javasoltam? BIOS-ban kell lennie valami hasonlónak, hogy Supported OS (vagy ilyesmi) és ott válts át Windows 8.1-ről Windows 7-re. Bár eddig még csak ASUS-nál láttam ezt a baromságot, de ezt kell csinálni, ahhoz, hogy más OS működjön. Miután megcsináltad újra kell majd telepíteni.
2014. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont Asus laptop még nem próbáltam ki holnap nekiugrok megint nagyon szépen köszönöm a választ szerintem az lesz a hiba oka amit te mondtál.
2014. dec. 26. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!