Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől van ez, új win 7 profess...

Mitől van ez, új win 7 professional 64bit és ez fogad kb bekapcsolás után pár perccel?

Figyelt kérdés
Rossz a táp, a videókártya, edetleg alaplap? [link]
2014. dec. 27. 02:17
 1/6 A kérdező kommentje:
és néha ez, amikor nem akar bekapcsolni: [link]
2014. dec. 27. 02:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első videokártya hiba lehet, a második meg vinyó. (Talán vinyó kábel.)
2014. dec. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer a v.kártya szarakszik egyszer meg a vinyó? szerintem inkább tápgyanús,ha egynél több hibát generál egy pc mindíg a közös pontjukra kell figyelni.A sorrend táp, alaplap,oprendszer(írtad hogy friss)driverek és végső soron a hibát okozó hardverek.Ezek a tippek. Milyen tápod van? volt piszkálva mostanában a gép?(fizikálisan)
2014. dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Csak tippelek.


Az elsőre, túl nagy felbontás állitottál amit már nem bir el a monitor (régebben én is találkoztam ezzel a jelegű hibákkal, igaz CRT monitorokon)


A másodikra, nem hagytál véletlenűl CD-t a CD olvasóban ? És a gép arról szeretne bootolni, de nem tud.


Sok sikert.

üdv.

2014. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat, az a helyzet hogy a videokartya kb1 honapos ujonnan vettem(sapphire radeon hd5450, passziv huteses). a vinyoval meg esetleg nem lehet hogy szar a vinyo? mert madik kabellel se volt jo.
2014. dec. 27. 22:05
 6/6 A kérdező kommentje:
az alaplap egy asrock 945-dvi 2x1.8ghz proci es 2 giga rammal. ha ez segit. a tap 420w
2014. dec. 27. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!