Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program ami...

Létezik olyan program ami vissza tudja állítani a telefonomat?

Figyelt kérdés
Véletlen letöröltem egy mappát (vmi emulator volt benne és abban egy 0 nevü fájl) és vissza szeretném állítani ha lehet mert mindent elvesztettem képek zenék videók stb és nem volt másolatom belőlük

2014. dec. 27. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:
egy LG Nexus 5-ről lenne szó
2014. dec. 27. 23:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Működik nélküle a telefon?
2014. dec. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen csak eltünt minden de leginkább az 5gb fotókat és videókat sajnálom na meg persze a zenéket
2014. dec. 28. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Most megint leírom, időnként menteni kellene. Egy csomószor leírtam már, de azóta is sokan szeretnék az elveszett adatokat visszaállítani a semmiből, pedig egyszerűbb lenne mentésből, ha lenne.

Ennyitől nem törlődhetett semmi, ott vannak azok az adatok még valahol. Gépen látszódniuk kellene. Esetleg egy adatbázis fájlt törölhettél, amitől látszólag minden üres lett. Külön mappában van eltárolva minden, azokat a mappákat törölve lenne csak valóban minden fájlnak hűlt helye.

2014. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, mosttantól megy felhőbe meg backupra de olyan volt hogy váletlenül letöröltem és a 6gb szabad helyből rögtön 22gb lett
2014. dec. 29. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!