Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 games error?

Windows 8.1 games error?

Figyelt kérdés
Most frissítettem windows 8.1-re és leszedtem a project spark-ot de kérte hogy jelentkezzek be a games alkalmazásba de amikor bementem az alkalmazásba és próbáltam bejelentkezni akkor ezt a hiba üzenetet adta ki : 0xc00d11cd (0x80004005) . lehet hogy félreértettem és nem is ebbe kéne bejelenkezni de akkor is jó lenne tudni hogy mi a baj . A válaszokat előre is köszönöm !

2014. dec. 28. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Állítólag a hangkártya driverével van összefüggésben a dolog.


[link]

2014. dec. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Laptop vagy asztali gép? Kellene vagy a laptopod száma, vagy az alaplap típusa. Ugyanis ha eddig 7 volt rajta, most pedig 8.1, nincs kizárva, h nem támogatja a lapod/laptopod a 8.1et
2014. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Laptop , egy Sony Vaio SVF1521B1EW White W8 8GB . És eredetileg win 8 volt rajta de regnap frissítettem a store-ban .
2014. dec. 28. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!