Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy régi másolt...

Miért van az hogy régi másolt játékokat nem olvas be a gépem 1-2öt?

Figyelt kérdés
létezik h magától tönkrement a polcon?

#játék #olvasás #be a gépem másolt
2014. dec. 28. 02:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen adathordozón van. Floppynál valószínű, CD-nél mg DVD-nél tuti.
2014. dec. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Cd-n van akkor magatól tönkrement?
2014. dec. 28. 03:59
 3/7 tabaki ***** válasza:
Lehetséges. De ha azóta új CD-olvasód van, az is lehet az oka, esetleg próbáld ki másik gépen is. Nekem régebbi lejátszókkal az is előfordult, hogy elállítódott a feje, és ugyanazon nem tudtam beolvasni, csak másikon. Megesett, hogy a másik gépen sikerült lemásolni, és a másolat működött, szóval nem biztos, hogy reménytelen a helyzet.
2014. dec. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugyan az a gépem már 6-7 éve olvasóval nemhiszem h baj van mert néhany másolt játékot meg beolvas
2014. dec. 28. 04:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Röviden: létezik.


Nem újdonság, hogy az írott DVD, CD élettartama véges.

Abban van nagy szórás, hogy pontosan mennyi idő, míg olvashatatlan lesz egy lemez.

[link]

[link]

Annyit fűznék hozzá, hogy a táblázatokból csak az derül ki milyen típusú lemezeket vizsgáltak, de az nem hogy mennyit. A "kissé koszos Philips" 10 éve lenyűgöző lehetne, de egy darab lemezből levonni tanulságot... Ha mindegyikből bevizsgáltak volna 100-100 darabot, az már alkalmas volna valamiféle statisztika elkészítéséhez, a lemezek élettartamát illetően.

2014. dec. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyant én is tapasztaltam, hogy amit az egyik olvasó nem vett be, azt a másik gond nélkül olvasta.


Tabaki! Nem tudod véletlen, hogy az elállítódott fejet hol lehet beállítani? Be lehet egyáltalán? Otthon, vagy szervizben?

2014. dec. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:
Sajnos, nem tudom, olyan érzékeny veszteség sosem ért emiatt, hogy komolyabban foglalkozzam vele.
2014. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!