Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudna segíteni valaki? Mit...

Tudna segíteni valaki? Mit kell csinálni, hogy tudnám aktiválni?

Figyelt kérdés

Nyáron kaptam ezt az új gépet. 8.1 van rajta. Pár hete kiírta ezt: [link]

És bele is mentem a gépházba, de sehogy sem sikerült. Én nem csináltam vele semmit, becsszó, egyik napról a másikra ilyen lett :D Valakinek van esetleg kódja, vagy bárminemű tanács? Előre is köszönöm.:)



2014. dec. 28. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Windows 8-al előtelepített gépekkel jelent meg első alkalommal ez a megoldás, azaz a termékkulcs egy fájlban van elhelyezve az UEFI-ben és ettől kezdve a user bármikor, bármennyiszer telepíti újra a géppel együtt vásárolt kiadást az minden esetben önmagát aktiválja.Amennyiben üres volt a gép és valaki felrakta neked egy tőrt változatban hát nála reklamálj.Szoktak a gép aljára ragasztani matricát amin rajta van a kulcs.

Gyári w8 esetében BIOS-ban van a kulcs.

2014. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, szerintem üres volt és úgy lett rátéve:/

De akkor lehetséges hogy benne van a gépben? Ez az UEFI tulajdonképpen mi is? (elnézést a tudatlanságomért)

És ha van esély, akkor mi a mappa neve, amiben bent lehet?

2014. dec. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!