Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 eltávolítása 7...

Windows 8.1 eltávolítása 7 mellől? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy merevlemezre telepítettem a windows 7 meg a windows 8.1 operációs rendszert.De mindegyiket külön particióra.


C : Windows 7

D : én fájlaim

E : Windows 8.1


A kérdésem az lenne hogy a Windows 8.1-et hogy töröljem le úgy, hogy a Windows 7-nek meg a fájlaimnak (C,D particó) ne essen bajuk?


2014. dec. 28. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Indítsd el a Windows 7-et, Start menü Futtatásba írd be, hogy msconfig.

Ha ide kihozza a listába a win8-at, akkor töröld.

Sajátgép jobb gomb\Lemezkezelés-ben nézd meg, hogy a C meghajtó van-e aktívnak megjelölve. Ha nem, akkor jelöld annak, utána meg simán formázd le az E meghajtót.

2014. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beírod a futtatásba, hogy "msconfig" idézőjelek nélkül, előjön egy ablak, felül fülekkel, ahol van egy olyan, hogy rendszerindítás.

Na ott alapértelmezett OS-nak beállítod a Windows 7-et, újraindítod, belépsz Windows 7-el és megint msconfig is most rámész a Windows 8.1-re és törlöd.

Most csak a boot-ból törölted, ezek után leformázhatod azt a partíciót amin a Windows 8.1 van és törölted is.

2014. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hopsz, ugyan azt írtam, csak egy perccel később, bocs.
2014. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon sokat segítenek! És hogy kell particiót leformázni? Bocsi de elég amatőr vagyok ezen a téren.
2014. dec. 28. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Start menü->Számítógép (jobb klick, kezelés) és előjön a "Számítógép kezelés" ablak, ott lesz egy olyan alpont (bal oldali menü), hogy lemezkezelés, ott megkeresed az adott lemezen belül az "E" meghajtót (vagy amelyiken a 8.1-van), jobb klick és formázás, majd az előugró ablakban csak OK, bár az Új kötet nevet kitörölheted, plussz a gyorsformázásból kiveheted a pipát.

De ha eleve betűjellel van ellátva, akkor a sajátgépben rákattintasz, jobb egérgomb és formázás ott is.

2014. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Nagyon Köszi :)
2014. dec. 28. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!