Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BLENDER animáció készítő program?

Adamhu99 kérdése:

BLENDER animáció készítő program?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Letöltöttem a Blender animáció készítő programot, és elég bonyolultnak néz ki. Néztem videókat (tutorialokat), de nem sokra jutottam. Mivel a program angol ezért nem is értem, suliban németet tanulok, tehát angolul nem nagyon tudok.

A program megismerésére szeretnék tanácsokat kérni.

Előre is köszönöm a segítséget!



2014. dec. 28. 23:29
 1/3 tabaki ***** válasza:

A Blender bizonyos mértéki magyarítható, itt tájékozódhatsz a teendőkről:

[link]

Ugyanitt találsz egy letölthető kitűnő ismertetőt (Blender Kódex -- Alap-vető ismeretek). Ez ugyan keveset foglalkozik az animációval, de a program kezelését és a szerkesztés alapjait nagyon részletesen ismerteti.

2014. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag úgy hangzott a kérdés, hogy "semmit se tudok, de szeretnék atombombát készíteni, persze from scratch, plz help"


:D

2014. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tabaki, köszönöm a segítséget.:)


Ismeretlen felhasználó, teljesen igazad van:D , de remélem meg tudom tanulni a használatát...

2014. dec. 29. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!