Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemről letöröltem a...

A gépemről letöröltem a hangot, hogyan tudom visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Nemrégiben, helyet akartam felszabadítani és nem nagyon értek ezekhez. Letöröltem a hangot. YouTube-ozni akartam és láttam hogy nincs hang. A hangszóró maxon, a gépen a hang is max és a youtubeon is max volt. De nem hallottam semmit. Valaki tudna segíteni? Nagyon sokat segíteni, még skypeolni sem tudok a barátaimmal!

2014. dec. 29. 12:04
 1/3 anonim válasza:
Szerintem vidd el szerelőhöz és kérd meg hogy telepitse le.
2014. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Tudd meg a hangkártyád típusát (mondjuk AIDA64 programmal), utána a gyártó oldaláról szedd le, és telepítsd a driverét.

Azért ezt az életben nem fogom megérteni, már az ezredik vagy, aki helycsinálás címén olyan dolgokat tirhít le a gépéről, amelyről nem tudja, mire való. Ezt ne csináld. Örülj neki, ha csak a hangot vágtad haza, és nem okoztál egyéb sunyi hibákat, amik a Murphy-törvények értelmében a legkínosabb helyzetben jönnek majd elő.

2014. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi. Remélem nem fordul többet elő. Egyébként, 6 éves voltam mikor megkaptam a gépem. Kb. 8 éves koromig hülyeségeket telepítettem le, amiket azt hittem egy lomtárba helyezéssel ki tudom törölni. De hát nem.. (koppant) így a programok közt egy csomó felesleg volt. A vezérlőpulton keresztül törlöm a dolgokat, ami biztonságosabb!(számomra) Tavaly, még mindig ott maradtak a feleslegek, így úgy gondoltam hogy itt az idő törölgetni. Egyet se tudtam törölni, mert valamit keresni kellett. (Valszeg. nem volt meg a hozzávaló alkalmazás..nem tudom) Így mivel nem értek az ilyen számítástechnikai dolgokhoz (most tudom hogy azt mondod hogy akkor mire valók a szülők..) így letöröltem.. Pech! Na de most már új a gép, hang nélkül. Mindent ócska dolog letörlődött, és most más vigyázni fogok rá. Köszönöm szépen segítséged! :)
2015. jan. 9. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!