Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ajánlana nekem egy...

Valaki ajánlana nekem egy olyan videó szerkesztő programot?

Figyelt kérdés
...Amivel el tudom úgy forgatni a videót függőlegesre , hogy ne legyen keskeny a kép.. Csináltam Samsung Galaxy S 5 -el videót de ha gépre felrakom akkor el fordul a kép ... Meg lehet fordítani Windows Movie makkerel meg a Windows live movie makker-el is ,de akkor túl keskeny lesz a videó ! Kellene egy olyan progi amivel vagy meg szélesíthetem vagy úgy el fordíthatom , hogy az ne legyen keskeny hanem normál állapotú legyen .Nagyon fontos . Előre is köszi :)
2014. dec. 29. 14:51
 1/7 drake13 válasza:
Szerintem ez Sony Vegas Pro-val simán megoldható lehet.
2014. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Meg fogom vele próbálni :)
2014. dec. 29. 15:04
 3/7 tabaki ***** válasza:

Avidemux. De az elfordított kép értelemszerűen nem normál állapotú, ezért oldalszegélyeket kell hozzáadnod.

A magyar nyelvű linuxos programban Videó-->Szűrők-->Elforgatás, illetve Videó-->Szűrők-->Fekete szegély hozzáadása. Windowsra emlékeim szerint csak angol nyelven van, de a leírtak alapján nyilván megtalálod.

Szerintem meg tudod csinálni a VirtualDub vagy az XMediaRecode programokkal is, sőt gyanúm, hogy a Movie Maker is alkalmas rá, de ezeket nem tudom most kipróbálni, nincs windowsos gép a közelemben.

2014. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom mire gondolsz, és jobb ha elhiszed, ez NEM megoldható !! :)
2014. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Tabaki... Ígéretes a tipped. Annyi a baj, hogy az Avidemux nem rakja a filtereket rá a videóra, vagy csak én nem tudom próbálom órákóta de semmi ... Már szettem le különböző verziókat is mégsem ... Segíts légyszi hogy kell pl. az elforgatást rá tenni . (Angol nyelvű) ----

2014. dec. 30. 19:41
 7/7 tabaki ***** válasza:

Mindenesetre ezt a beállítást változtasd meg (emlékeim szerint Windowsban talán nem figyelmeztet, de ugye, vagy másolunk, vagy módosítunk a videón, a kettő kizárja egymást):

[link]

Utána, magyarul: Fájl menü --> Mentés --> Videó mentése...

2014. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!