Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene? IMGburn...

Valaki segítene? IMGburn Layerbreak problémák? (részletesen lent) Xbox játék kiírás?

Figyelt kérdés

Haliho

Sziasztok! Tudnátok segíteni?

Letöltöttem egy játékcsomagot és kibontottam a becsomagolt fájlokat,aztán abx360 GUI nevezetű programmal akartam launcholni,de sárga szöveget írt (Kipróbáltam egy másik iso játékfájl-al az jó volt) Aztán láttam,hogy már van dvd fálj a mappában. Ezért ezt a lépést kihagytam.

Majd imgburn-nél rámentem a settingre és beállítottam az optionsnál a layerbreaket 2133520 (Ami volt a dvd fájlban) és amikor írtam volna ki felhőtlenül boldogan a dvdt kiírt valami hiba üzenetet,hogy a maximális layer (L0) csak 2086912... mondom,ha már másképp nem engedi majd kiírom így. Hát nem tetszett az xbox360nak.


Esetleg ha valamit rosszul csináltam leírnátok? Előzőleg csináltam egy másik xbox dvdt pont u.így az működik. Persze annak más volt a layerbreakje.



#ImgBurn #ABGX360 #xbox játék kiírás #dvd fálj
2014. dec. 29. 18:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!