Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ismer valami jo videó...

Goldenfenrir kérdése:

Valaki ismer valami jo videó vágó programot amivel megvághatom a videokat akármit nézek vagy nem magyar vagy nem müködik akinek van magyar nyelvü video vágó programot az ijron köszi?

Figyelt kérdés

lényeg hogy egyszerü legyen kezelni

ja és kerk linket ha lehet ahonnan letölthetem



2014. dec. 29. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Csak én érzem nevetségesnek, hogy angolul sem tudsz, de azért videókat vágsz...?

2014. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak egyszerű magyar nyelvű videó vágó programok, de azokat közel se nevezném jónak. Jó alatt pl a Sony Vegas Pro-t értem, de ahhoz meg jó angol tudás is kell.
2014. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Sony Vegas valóban az egyik legjobb 8-ig van is magyarosítása.
2014. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az szerintem bőven elég is lenne neki, főleg hogy 11, vagy talán a 12-es verziótól úgy is csak 64 bites változatban jelent meg, persze ez csak akkor számít, ha pl a kérdezőnek 32 bites rendszere van, és akkor nem kell erőltetni az új verziót, hanem elég egy régebbi magyarosítással együtt.
2014. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze ez csak arra jó, hogy könnyen betanulja, azután már az új angol nyelvű verziókkal könnyen fog boldogulni. Meg ha jól tudom, akkor magyar nyelvű videotutorialok is vannak hozzá, mondjuk az hogy hivatalos-e azt nem tudom.
2014. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segitetek amugy 32bites a gép
2014. dec. 30. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!